Hellopitesti Forum
Noiembrie 22, 2017, 12:55:04 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola și precizează durata sesiunii.
Noutăți: SMF - A fost instalat!

Pagina principală   Ajutor Caută Calendar Autentificare Creează un cont  
Pagini: [1]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Hotia serviciilor Apa Canal 2000 S.A. Pitesti sub pretextul accesarii fondurilor  (Citit de 4962 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
halifantu
Sugar
*

Popularitate: +0/-0
Deconectat Deconectat

Vezi Profilul
« : Iulie 05, 2009, 10:10:12 »

In primul rand consider ca trebuie sa aflu cam cate persoane ar fi interesate sa afle informatii reale legate de acest subiect . Toate informatiile vor fi sustinute cu documente oficiale scanate si postate aici , drept marturie.
Astept persoane capabile sa dezvolte si sa sustina pregatirea unui dosar solid ce va putea distruge un sistem administrativ bolnav.
Memorat
doru mitrus
Picioman

Popularitate: +7/-0
Deconectat Deconectat

credeam ca inca... mai cred!

Vezi Profilul
R
« Răspunde #1 : Iulie 05, 2009, 10:42:36 »

te sustin batrane, in curand o sa am si eu, din manuta juristului de la SC Termoficare 2000 SA, niste documente. asta ca sa vedeti de ce nu avem apa calda  hair out
Memorat
sunshine
Bebelus
**

Popularitate: +10/-1
Deconectat Deconectat

Vezi Profilul
R
« Răspunde #2 : Iulie 05, 2009, 06:50:03 »

daca exista dovezi, daca exista oameni in stare sa faca si altceva in afara sa fure, sa manipuleze, eu una as vrea sa vad asta. nu stiu mare lucru din ce se intampla acolo, dar tare as fi curioasa sa aflu.
asa ca eu una astept acele informatii, sa vad si eu deconspirat ceva, si apoi, sper, si urmarile pentru hotii, care sunt atat de multi si peste tot.

succes!!! wink2
Memorat
outsider
Intelept

Popularitate: +29/-1
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat

MONO

Vezi Profilul
R
« Răspunde #3 : Iulie 07, 2009, 02:07:48 »

daca ai vreun plan, ar trebui sa-l comunici. nu ne asteptam la o masa de oameni care sa sustina acest demers, cum este caracteristic romanilor, dar se vor gasi dintre noi care ar putea sa se implice. eu cred ca cine vrea sa faca ceva, ar trebui sa faca, sa nu mai astepte nimic. pentru ca ei, cei de pe linia cealalta, nu pierd timpul. ei actioneaza.
daca ai vreun plan, comunica-l, si hai sa vedem ce-i de facut.  wind in your hair
Memorat
george
Administrator
Picioman

Popularitate: +13/-1
Deconectat Deconectat

Vezi Profilul
R
« Răspunde #4 : Iulie 16, 2009, 10:39:02 »

credem ca vor fi foarte multi din cei care citesc forumul si site-ul SA AFLE. Si astfel de informatii, prin natura lor, vor circula viral cu siguranta, iar expunerea va fi cu mult mai mare.
Memorat
funk-edelic
Funk
Puber

Popularitate: +19/-1
Deconectat Deconectat

Vezi Profilul
R
« Răspunde #5 : Iulie 20, 2009, 03:25:55 »

aha.. s-a dat si apa calda, asa ca ne-au inchis gura tuturor celor care ar fi avut ceva de spus. nasol.  tired
Memorat
doru mitrus
Picioman

Popularitate: +7/-0
Deconectat Deconectat

credeam ca inca... mai cred!

Vezi Profilul
R
« Răspunde #6 : Iulie 20, 2009, 06:19:22 »

bai, frate, ma omori cu zile  Cry nu sunt de vina ca jigodia aia nu a mai vrut sa toarne. nu eu l-am cautat, el m-a cautat sa-mi spune ce si cum s-a furat pe la termoficare. acum aud ca omul o sa-si pastreze functia la noua societate de termoficare si se da ranit. batrane iti promit ca nu ma las pana nu aflu ce s-a intamplat acolo, cum de s-a ajuns in situatia asta. daca voi pune mana pe documente o sa le postez pe site ca sa citeasca toti cei interesati.  cute tongue out
Memorat
Pagini: [1]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.6 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!