Hellopitesti Forum
Noiembrie 19, 2017, 10:25:42 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola și precizează durata sesiunii.
Noutăți: SMF - A fost instalat!

Pagina principală   Ajutor Caută Calendar Autentificare Creează un cont  
Pagini: [1]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: baba de la 2  (Citit de 5027 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
funk-edelic
Funk
Puber

Popularitate: +19/-1
Deconectat Deconectat

Vezi Profilul
« : Decembrie 08, 2008, 05:24:59 »

Da, baba de la 2 e nebuna cu acte in regula   hammer hammer hammer....azi a venit la usa mea si a inceput sa traga de ea cu toata forta (si ce forta, frate!!!! Hercule n-ar fi intrecut-o la zdruncinat frumoasa si rezistenta mea usa metalica)

A inceput sa dea cu pumnii si cu picioarele in usa, asta dupa ce a apasat pe clanta sa intre ca la ea acasa....am deschis usa (mare prostie!!!) si a inceput "Sa veniti sa vedeti ce mi-ati facut in casa, voi si fabrica voastra de chimicale....Vino mama sa vezi cum miroase...sa terminati cu prostiile si sa nu mai dati cu substante chimice..."     rolling eyes    si asa mai departe... sunat politia, dat alt numar de politie, vorbit cu ei...vin maine... Maine??????!!!!
Pai nebuna ne omoara pana atunci...in fine, pana la urma au venit si au intrat in casa la ea, intr-adevar casa ei miroase, dar miroase mucegaiul din pereti, vopseaua care se cojeste de la umezeala si ....pur si simplu "her natural flavor"...
Cum a ramas? Pai a ramas sa facem plangere si sa incerce sa o interneze pentru a termina cu nazbatiile pe care le face. Data trecuta, administratorul de bloc a intrat peste ea in casa si a prins-o, dupa atentionarile noastre!!!, cu panza de bonfaier incercand sa taie tzeava de caldura...
Asa ca e intr-adevar un pericol public...

Va tin la curent cu ce s-a mai intamplat.... Simt eu asa ca socotelile nu au fost incheiate si va urma un sequal "Baba returns 2!!!" brain saw
« Ultima modificare: Decembrie 08, 2008, 05:38:11 de către george » Memorat
sunshine
Bebelus
**

Popularitate: +10/-1
Deconectat Deconectat

Vezi Profilul
R
« Răspunde #1 : Ianuarie 01, 2009, 07:58:11 »

saraca...
ceva nou?  please im begging you
Memorat
outsider
Intelept

Popularitate: +29/-1
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat

MONO

Vezi Profilul
R
« Răspunde #2 : Ianuarie 04, 2009, 02:08:57 »

noutati de Anul Nou?  laugh
Memorat
funk-edelic
Funk
Puber

Popularitate: +19/-1
Deconectat Deconectat

Vezi Profilul
R
« Răspunde #3 : Ianuarie 04, 2009, 02:15:04 »

La cererea publicului, revin cu noutati despre Baba de la 2.
Pai.....stiti ca in mesajul anterior, pomeneam ceva de o panza de bonfaier cu care tot incerca sa taie tzeava de la calorifer pentru a ne inunda pe noi (Stupid woman!!!! Cum sa ne inunde pe noi daca noi stam la 3 si ea la 2? Exista noi reguli dupa care gravitatia functioneaza mai nou?!!  i can see!!)

In fine....faza cu panza de bonfaier e ca si-a recuperat-o. Administratorul de bloc i-o luase pentru a preveni cine stie ce dezastru...Dar acum....zgomotul acela inconfundabil de panza de bonfaier a revenit...Motivul? Administratorul i-a returnat panza + ciocanul pentru ca baba de la 2 a facut plangere la politie cum ca administratorul i-a pus mana pe SAN!!!!  Flirt
O yeah!!!!

Si pentru ca panza de bonfaier it's back in action, acum e folosita la maxim, doar ca locatia a fost schimbata: acum sunetele vin din bucatarie, semn ca de data asta, scrijelitul se desfasoara pe vreo tzeava aflata in bucatarie.... De gaze oare?  rolling eyes

Nu stiu...ramane sa vedem.... wink2
Memorat
alexia
Vizitator
R
« Răspunde #4 : Ianuarie 04, 2009, 04:42:53 »

daca cele doua duzini de vizitatori episodici crezi ca urmeaza cursul firesc al evenimentelor generate de ,,baba de la 2,, si ai credinta ca asta este o chestie atat de interesanta incat sa devina scop in sine al demersului colectiv, m-am lamurit.... Hello Pitesti....
Memorat
sunshine
Bebelus
**

Popularitate: +10/-1
Deconectat Deconectat

Vezi Profilul
R
« Răspunde #5 : Ianuarie 04, 2009, 07:04:06 »

of, este un topic pe baza caruia te amuzi sau nu intri si nu citesti, nu te intereseaza. e simplu.  bla bla bla
Memorat
me myself and I
Sugar
*

Popularitate: +2/-0
Deconectat Deconectat

Gen: Femeie

Vezi Profilul Adresa de email
R
« Răspunde #6 : Februarie 08, 2009, 07:22:36 »

sunshine are dreptate... nu te obliga nimeni, draga alexya, sa citesti acest topic sau sa accesezi acest site...desi se pare ca o faci cu regularitate...
Memorat
Pagini: [1]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.6 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!