Hellopitesti Forum
Decembrie 18, 2017, 05:05:41 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola și precizează durata sesiunii.
Noutăți: SMF - A fost instalat!

Pagina principală   Ajutor Caută Calendar Autentificare Creează un cont  
Pagini: 1 2 [3]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: PRO legalizarea casatoriilor and all that stuff....  (Citit de 16979 ori)
0 Utilizatori și 5 Vizitatori pe acest subiect.
olee
Puber

Popularitate: +12/-12
Deconectat Deconectat

Gen: Femeie

Vezi Profilul
R
« Răspunde #30 : Aprilie 02, 2009, 12:10:22 »

n-am zis ca SIDA ar fi DOAR boala homosexualilor. dar daca iti face placere sa interpretezi unele lucruri asa cum iti convine si sa le expui intr-un loc unde oricine poate vedea greselile facute.. nu pot decat sa-ti apreciez curajul.  laugh

si inceteaza cu apropourile astea gen .. bisericute de 2 lei pe forum. nu il cunosc pe nebun, dar imi place sa fiu de acord cu el.
 bow down eu nu am aparut aici ca sa fiu impotriva voastra, tonul asta in discutii e de cand ma tot innebunesti cu "uite barbatul, ha ha ha". nu ti se pare ca totusi devine penibila faza asta?
pe de alta parte, mi-as dori sa fiu un barbat de 40 ani potent si pus pe agatat tipe fine, nu un homosexual care nu-si recunoaste menirea.. Buna idee! Putem discuta despre impotenta acum ..
Memorat

Amestec de putere si umor..
Nebun
Sugar
*

Popularitate: +2/-4
Deconectat Deconectat

Vezi Profilul Adresa de email
R
« Răspunde #31 : Aprilie 02, 2009, 04:06:10 »

Nu, olee, eu sunt de parere ca domnisoarele de fata sunt bine indoctrinate, asa ca nu vad de ce sa incerc sa explic un punct de vedere diferit cand ele sunt centrate pe o anumita perspectiva, deloc falsa, insa INCOMPLETA. Asta este mentalitatea romanului de rand sa isi impuna punctul de vedere nefondat. Este la moda acum sa fii Pro gay, Pro Emo si asa mai departe asa ca unele persoane o fac din lipsa de caracter sau din falsa toleranta. pariez ca daca un poponar de asta scapat de sub control ar viola un frate sau ar fi mediatizat un caz de genul domnisoarele de fata ar sari in sus. Cat despre concluziile si afirmatiile tale funk-edelic nu pot sa spun decat paranoice si rautacioase. Daca tu crezi ca prin tonul asta ironic si fals superior ne dai noua clasa si ne inveti minte sa stii ca te inseli pentru ca o sa intalnesti in viata ta mereu oameni care nu vor fi deacord cu tine si poate ca ar trebui macar sa-i asculti, sa le cantaresti argumentele, sa incerci sa empatizezi si abea apoi sa critici:).
Memorat

"Intamplarea ajuta doar o minte pregatita" Pasteur
funk-edelic
Funk
Puber

Popularitate: +19/-1
Deconectat Deconectat

Vezi Profilul
R
« Răspunde #32 : Aprilie 02, 2009, 07:08:46 »

you know what? nu vreau sa dau clasa nimanui, cu atat mai putin acestei entitati scornite 2 in 1 olee-nebun pentru ca nu ma intereseaza acest aspect.
ma intereseaza si incerc sa amendez aici ipocrizia, lasitatea, minciuna si impostura de pe acest forum.
iar astea nu tin de homosexualitate pentru ca ei incep incet incet sa iasa din anonimat si sa recunoasca "abominabilul" - asa cum crede majoritatea - ca au alta orientare sexuala decat cea hetero.
Memorat
pisicuta
Bebelus
**

Popularitate: +8/-1
Deconectat Deconectat

Vezi Profilul
R
« Răspunde #33 : Aprilie 03, 2009, 12:28:25 »

n-am zis ca SIDA ar fi DOAR boala homosexualilor. dar daca iti face placere sa interpretezi unele lucruri asa cum iti convine si sa le expui intr-un loc unde oricine poate vedea greselile facute.. nu pot decat sa-ti apreciez curajul.  laugh

afirmatia mea era o gluma, sigur una ironica.....
Si sa stii ca eu nu incerc sa imi ascund greselile..daca le comit le recunoc..si de altfel nu mi se pare ca o greseala facuta de cineva este o mare rusine atata timp cat este asumata.

nebun...nici nu ma obosesc sa iti raspund...se zice ca nu trebuie sa te pui cu prostul scolit!
Memorat
olee
Puber

Popularitate: +12/-12
Deconectat Deconectat

Vezi Profilul
R
« Răspunde #34 : Aprilie 03, 2009, 04:46:37 »

entitate scornita ?  on the floor
eu stiu ca unele carti citite pot modifica oarecum forma realitatii, dar te rog.. nu lasa filozofia de liceu sa-ti ia mintile..

a zis nebun ceva interesant. sustine ca nu reusesti sa vezi stanga-dreapta ci doar inainte.
ori in cazul asta, oricat ti-as spune ca sunt o tipa de 22 de ani .. fara sa poti dovedi contrariul, sustii ca sunt un barbat de 40.
imi place perseverenta, dar tu o intelegi prost. laugh

la fel e si cu homosexualitatea.
noi sustinem ca e o boala, ca astia au probleme, dar nu ca nu ii acceptam.
geez!
mie solcanu chiar imi place(are tupeul de a face singur misto de el, ceea ce trebuie apreciat in Ro - tara unde toti cocalarii au pretentii de Hollywood).
Memorat

Amestec de putere si umor..
Nebun
Sugar
*

Popularitate: +2/-4
Deconectat Deconectat

Vezi Profilul Adresa de email
R
« Răspunde #35 : Aprilie 04, 2009, 07:05:27 »

Pisicuta, daca tu crezi ca e cazul sa apelezi la "titluri academice" pe acest forum, tin sa te anunt ca nu am incadrat pe nimeni, nu am etichetat, nu am jignit. Tot ceea ce am afirmat este un alt adevar decat cel al vostru pe care puteti f bine sa-l acceptati sau nu, sau sa-l contraargumentati. Nu am venit sa dau in cap la nimeni, nu am venit sa fac o asociatie de tip mafiot:)) sau orice alte scenarii enuntate de voi. Atat timp cat tu ca om educat nu esti capabil sa accepti ca exista mai multe perspective in cazul unei probleme, atat de complexe, nu pot sa spun decat ca esti centrat pe o anumita perspectiva, deloc falsa asupra unei probleme ori teme de discutii.  O astfel de pozitie intr-o situatie problematica naste discutii contradictorii, pentru ca vor fi si alte pareri, mai bune sau mai proaste insa trebuie tinut cont si de ele, pentru ca sunt formulate de anumite persoane cu unele cunostinte la care voi nu aveti acces.
Memorat

"Intamplarea ajuta doar o minte pregatita" Pasteur
sunshine
Bebelus
**

Popularitate: +10/-1
Deconectat Deconectat

Vezi Profilul
R
« Răspunde #36 : Aprilie 09, 2009, 07:36:05 »

Vai de mine, ma apuca groaza de ce citesc pe aici.  scream
Calm down oameni buni!
Personal sunt de parere ca homosexualitatea este o boala. N-am nimic cu respectivii, dar nici simpatici nu imi sunt. Atata timp cat nu ii vad "iubindu-se" in fata lumii, pot face ce vor. Nu traiesc viata lor, nu ma intereseaza, asa cum nici pe ei nu ii intereseaza de ce crede lumea. Se poate sa fiu superficiala, dar asta e parerea mea.
Acum, predau legatura.  laugh
Memorat
doru mitrus
Picioman

Popularitate: +7/-0
Deconectat Deconectat

credeam ca inca... mai cred!

Vezi Profilul
R
« Răspunde #37 : Mai 28, 2009, 07:38:37 »

nu inteleg ce va agitati atata  bla bla bla hai fratilor sa reinventam Gomora si Sodoma pe plaiuri mioritice  bad Ne pliem dupa Europa si, fiindca Europa este din ce in ce mai liberala si mai libertina, suntem fortati sa inghitim galusca cu drepturile homosexualilor. Mai demult l-am auzit pe Patapievici, la o emisiune TV, punand verdictul: UE nu are viitor fiindca UE este o uniune fara Dumnezeu. Mi se pare strigator la Ceruri felul in care homosexualitatea este dadacita din toate partile ca un copil care a fost abuzat de societate. Macar de nu s-ar baga pederastimea pe gatul Bisericii si a altor structuri religioase. Sa stea cu ea de mana in lumea laica. Dar sunt atata de pervertiti incat vor sa spurce orice prind in cale. Si se mai mira după aceea de ce sunt persecutati de oameni.
Memorat
Pagini: 1 2 [3]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.6 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!