Hellopitesti Forum
Noiembrie 22, 2017, 12:58:46 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola și precizează durata sesiunii.
Noutăți: SMF - A fost instalat!

Pagina principală   Ajutor Caută Calendar Autentificare Creează un cont  
Pagini: [1]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Experiente neplacute cu functionarii din administratie  (Citit de 4065 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
george
Administrator
Picioman

Popularitate: +13/-1
Deconectat Deconectat

Vezi Profilul
« : Ianuarie 24, 2009, 08:30:07 »

Scopul acestui topic este de a oferi posibilitatea exprimarii tuturor celor care au avut experiente neplacute cu functionarii statului, si nu numai, cu speranta ca la un moment dat aceste voci vor conta.
Memorat
olee
Puber

Popularitate: +12/-12
Deconectat Deconectat

Gen: Femeie

Vezi Profilul
R
« Răspunde #1 : Ianuarie 31, 2009, 03:19:11 »

Eu comentez. Detest mofturile secretarelor din facultati.  nerd
Memorat

Amestec de putere si umor..
funk-edelic
Funk
Puber

Popularitate: +19/-1
Deconectat Deconectat

Vezi Profilul
R
« Răspunde #2 : Februarie 05, 2009, 11:10:08 »

Detest cand esti programat la doctor la o anumita ora si intri peste 1 ora.  scream
Daca ai noroc!
Memorat
outsider
Intelept

Popularitate: +29/-1
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat

MONO

Vezi Profilul
R
« Răspunde #3 : Februarie 06, 2009, 12:38:30 »

eu acum doua zile am fost la finante pentru un certificat pentru firma. ajung in dreptul ghiseului 41 la ora 13.56, in conditiile in care programul era pana la ora 14. astept cateva minute, nimic. intreb la ghiseul de langa, numarul 40, daca persoana de la ghiseu revine. mi s-a raspuns: acum se vine? este ora 14.17. m-am uitat la ceasul ei de la calculator, era cu 14 minute inainte. continua si-mi spune sa revin maine de dimineata pana in ora 14. am spus ca am venit si astazi pana in ora 14 si nu era cineva. imi raspunde extrem de intrigata sa incerc la mezanin 2, camera 3. ajung acolo, se uita pe document, ma trimite la ghiseul 40 pentru un numar de ordine. revin la ghisul 40, astept sa termine cu cei de dinainte, si o rog sa-mi dea numar de inregistrare. verifica cateva minute in calculator anumite date despre firma mea, scrie ceva pe verso, si-mi returneaza foaia. o rog sa-mi dea numarul de inregistrare. imi spune ca nu de acolo, de la alt ghiseu, si ca oricum nu-mi trebuie acum, sa urc inapoi la etaj. urc la etaj, imi confirma ca este ok, si ma intreaba de ce nu am luat totusi numar de inregistrare. ii spun ce mi-a spus domana de la ghiseul 40, cobor din nou, ma trimite la ghiseul 46,47. de acolo ma trimite inapoi la mezanin 2, de unde gasesc in final intelegere si las documentul fara numar de inregistrare, ca rezolva doamna de la acel birou.
luni voi reveni pentru a-mi ridica actul. om vedea ce se va intampla.
Memorat
aly4quad
Sugar
*

Popularitate: +0/-0
Deconectat Deconectat

Vezi Profilul Adresa de email
R
« Răspunde #4 : Octombrie 21, 2009, 11:01:22 »

am avut un accident de circulatie, cu un tataie nascut prin 1973.... conducea o LADA si mi-a intrat in fata mea dupa prima banda pe a doua, unde ma aflam, cu intentia sa se reantoarca spre Campulung (amandoi veneam spre Pitesti). Nu s-a asigurat, nu a semnalizat, unde intentiona el sa faca manevra era linie continua dubla, si-a recunoscut vina la S.C. ARDAF sucursala muntenia, unde era el asigurat si a trebuit sa merg cu el acolo pentru a-mi ridica dosarul de daune in baza caruia sa-mi repar masina, la care insp. javascript:void(0);CUCU a constatat ca este CULPA COMUNA, si cica voi suporta jumate din costul reparatiei, si anume: DIN TOTALUL DE 2.340 LEI EU AM PLATIT 1.700 LEI SI RESTUL AMARATUL DE ARDAF...javascript:void(0);, CA E CRIZA FINANCIARA...   A TRECUT VREO 2 LUNI DE ATUNCI... Deci iar o injur pe mama ca m-a nasut in Romania!
Memorat
Pagini: [1]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.6 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!